Gry planszowe

Vortex

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 6/6

Asura – potężna istota z mitologii hinduskiej i buddyjskiej, posiadająca trzy twarze i trzy pary rąk – zainspirowała Akio Yamamoto do stworzenia zawiłej układanki Vortex. W tej łamigłówce trzy elementy splecione są ze sobą w pozornie nierozwiązywalny wir. Odpowiednio dużo cierpliwości na pewno pozwoli jednak rozpleść tę niesamowitą łamigłówkę.

Motyw przewodni/wskazówka: trójca.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Vortex podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest rozdzielenie trzech, identycznych spiralnych elementów, splecionych w wir.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.