Gry planszowe

H & H

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 5/6

Wśród wielu układanek Cast składających się ze splecionych ze sobą liter, H&H jest chyba najtrudniejszą. Jak nazwa wskazuje w tej łamigłówce główną rolę odgrywają dwie litery H, które są połączone w jedną, solidnie wyglądającą figurę. Wydaje się, że elemety są identyczne, jest jednak pomiędzy nimi drobna, subtelna różnica. Odkrycie czym ona jest może okazać się decydująca przy rozwiazaniu tej zagadki.

Motyw przewodni/wskazówka: splecione.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

H&H podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest rozdzielenie dwóch elementów ukształtowanych na pobieństwo litery H.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.