Gry planszowe

Spiral

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 5/6

Spiral jest jedną z tych zagadek, które wydają się niemożliwe do rozłożenia, dopóki nie wpadnie się na odpowiedni trik, pozwalający poradzić sobie z jego konstrukcją. Ta wspaniale wyglądająca układanka, zaprojektowana przez Kena Walkera z Rivermore w Kalifornii, przypomina raczej pojedynczy obiekt, niż złożoną z wielu elementów zagadkę.

Co więcej, składanie z powrotem jest równie wciągające co samo rozkładanie. Próba połączenia ze sobą pięciu elementów przypomina układanie puzzli. Wyjątkowych, trójwymiarowych, metalowych puzzli, które doskonale leżą w dłoni.

Motyw przewodni/wskazówka: spirala.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Spiral podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest rozdzielenie pięciu połączonych ze sobą części.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.