Gry planszowe

Quartet

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 6/6

Niewiele zagadek Cast ma więcej niż jedno rozwiązanie. Quartet zalicza się do tej nielicznej elity. Ta inspirowana nierozerwalnymi więziami układanka składa się z czterech kwadratów, złączonych w coś, co przypomina ogniwo łańcucha. Te kwadraty można całkowicie rozłączyć, uzyskując osobne elementy lub całkowicie połączyć, tworząc w ten sposób pojedynczy kwadrat. Oba te zadania stanowią jednak bardzo duże wyzwanie – Quartet należy do grona najtrudniejszych zagadek od Hanayamy i powinien zadowolić nawet najbardziej wybrednych miłośników łamigłówek.

Motyw przewodni/wskazówka: więzi.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Quartet podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku dostępne są dwa zadania: rozdzielenie czterech połączonych ze sobą części, lub doprowadzenie do dużo większego połączenia niż ma to miejsce w pozycji wyjściowej. jest rozdzielenie pięciu połączonych ze sobą części.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.