Gry planszowe

Square

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 6/6

Kiedy słyszymy słowo „kwadrat” od razu na myśl przychodzą równe linie i kąty proste. Square chociaż kształtem przypomina kwadrat, idzie w zupełnie innym kierunku niż standardowe wyobrażenia o tej figurze. Składa się on z czterech finezyjnie zakrzywionych elementów, które połączone dają tytułowy kwadrat (jednak bez kątów prostych).

To jednak nie koniec oryginalności Square. Jej rozwiązania zmieniają się w zależności od tego, jak połączymy ze sobą jego elementy podczas składania z powrotem. Sprawia to, że do tej łamigłówki można często wracać i odkrywać nowe manewry i strategie.

Motyw przewodni/wskazówka: orientacja.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Square podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest rozdzielenie czterech połączonych ze sobą części.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.