Gry planszowe

News

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 6/6

News to tajemnicza łamigłówka, oparta na interesującym triku, do którego dojście może zająć sporo czasu nawet najbardziej wprawionym miłośnikom zagadek logicznych. Nie sposób o niej nic powiedzieć, nie zdradzając jednocześnie na czym ten trik miałby polegać. Można więc tylko nadmienić, że autor – jeden z najsłynniejszych japońskich projektantów puzzli, Nobuyuki Yoshigahara, znany też jako NOB – wymyślił News mając 19 lat i wracając do domu w gęstym śniegu.

Motyw przewodni/wskazówka: igła.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

News podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest rozdzielenie dwóch połączonych ze sobą elementów.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.