Gry planszowe

Seabream

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 1/6

Seabream jest jedną z sześciu specjalnych zagadek inspirowanych morską fauną, tzw Marine Series. W tej uroczej łamigłówce splecione są ze sobą dwie makrele.

Seabream to jedna z tych układanek, które doskonale nadają się jako pierwsza zagadka dla osób rozpoczynających przygodę w świecie zagadek logicznych. Łączy ona przyjemny dla oka wygląd, z nieskomplikowaną, ale wciągającą łamigłówką.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Seabream podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest rozdzielenie dwóch złączonych ze sobą części.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.