Gry planszowe

Shark

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 1/6

Shark jest jedną z sześciu specjalnych zagadek inspirowanych morską fauną, tzw Marine Series. W tej zabawnej łamigłówce rekin jest uwięziony w formacji skalnej, przypominającej – o ironio – szczęki rekina. Uwolnienie go z tej pułapki na pewno dostarczy dużo satysfakcji osobom rozpoczynającym przygodę ze światem zagadek logicznych. Solidne wykonanie pozwoli nam do woli testować różne rozwiązania, bez niepokoju o stan zagadki.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Shark podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest uwolnienie figurki rekina, ze szczęk, w których jest uwięziony.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.