Gry planszowe

Claw

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 2/6

Claw jest jedną z sześciu specjalnych zagadek inspirowanych morską fauną, tzw Marine Series. W tej sympatycznej łamigłówce „głównym bohaterem” jest krab, który lubi zjadać małe rybki. Udało mu się właśnie jedną złapać w swoje szczypce, ta jednak jest na tyle zwinna, że przy odrobinie pomocy ze strony gracza, będzie w stanie się uwolnić.

Claw, chociaż nie tak proste jak Seabream czy Shark doskonale nadaje się jako prezent dla osób, które nie mają dużego doświadczenia z rozwiązywaniem łamigłówek logicznych. Motyw zwierzęcy dodaje jej uroku, zaś niewysoki poziom trudności sprawi, że obdarowany nie zniechęci się, a raczej będzie jeszcze chciał więcej.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Claw podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest uwolnienie figurki wygiętej rybki, ze szczypiec kraba.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.