Gry planszowe

Starfish

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 2/6

Starfish jest jedną z sześciu specjalnych zagadek inspirowanych morską fauną, tzw Marine Series. W tej sympatycznej łamigłówce dwie małe makrele podczas zabawy zostały złapane przez rozgwiazdę. Muszą się wydostać zanim zostaną pożarte, a Ty możesz im w tym pomóc!

Starfish, chociaż nie tak proste jak Seabream czy Shark doskonale nadaje się jako prezent dla osób, które nie mają dużego doświadczenia z rozwiązywaniem łamigłówek logicznych. Motyw zwierzęcy dodaje jej uroku, zaś niewysoki poziom trudności sprawi, że obdarowany nie zniechęci się, a raczej będzie jeszcze chciał więcej.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Starfish podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest uwolnienie pierścienia ukształtowanego na podobieństwo dwóch rybek, z rozgwiazdy do której jest przytwierdzony .

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.