Gry planszowe

Reef

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 3/6

Reef jest jedną z sześciu specjalnych zagadek inspirowanych morską fauną, tzw Marine Series. W tej uroczej łamigłówce dwie rybki zaplątały się w koral.

Reef to już 3 poziom trudności, więc nie każdy początkujący poradzi z nią sobie. Jednakże sympatycznie wykonany motyw zwierzęcy sprawia, że ta łamigłówka nadaje się na gustowny prezent, bądź ozdobę salonu.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Reef podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest uwolnienie pierścienia ukształtowanego na podobieństwo dwóch rybek, z korala w który się zaplątały .

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.