Gry planszowe

Pani Jeziora

Talisman : Dodatek do gry

cena: 94,90 zł
Brak towaru

Rozszerzenie świata Talismanu o nowe postaci, misje i karty przygód.

Odwieczna wojna Światła z Ciemnością wkracza w zupełnie nową fazę. Zamieszanie wywołane przez poszukiwania Korony Władzy odbiło się szerokim echem – od wysokich niebios po piekielne czeluści. Anioły i diabły szykują się do wojny jakiej świat Talizmanu jeszcze nie widział. Zastępy Niebieskie szukają sojuszników w walce z demonicznym zagrożeniem. Piekielny Legion również nie pozostaje bierny i kusi śmiertelników obietnicami mocy i bogactwa. Przetrwanie lub zniszczenie Krain zależy od Poszukiwaczy i wyborów, jakich dokonają.

Pani Jeziora to kolejny dodatek do gry Talisman: Magia i Miecz, wprowadzający wiele ciekawych rozwiązań i nowych kart. Grono Poszukiwaczy zasilają cztery nowe postaci – Kleryk, Upiorny Rycerz, Błędny Rycerz i Mag – każda z unikatowymi zdolnościami i mocami. Dodane zostały 3 alternatywne zakończenia, pozwalające rozegrać zupełnie nowe, niespotykane dotąd przygody.

Mechanika charakteru postaci odgrywa bardzo dużą rolę, wpływając na przebieg spotkań z istotami z niebios lub z piekieł. Pojawiają się nowe możliwości zdobycia przedmiotów i sprzymierzeńców – karty nagród za misje czarownika, oraz karty stajni, w których można zdobyć wierzchowce. Talie Przygód i Zaklęć są też rozszerzone o odpowiednio: 72 i 16 kart nawiązujących do fabuły dodatku.

Uwagi:

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.