Gry planszowe

Wilkołak

Talisman : Dodatek do gry

cena: 94,90 zł
Brak towaru

Mroczny dodatek do świata Talismanu, wprowadzający nowe postaci, karty, zakończenia, nową mechanikę dnia i nocy oraz likantropii.

Przerażające wycie mrozi krew w żyłach mieszkańcom krain Talizmanu. Miejsca które za dnia mogą wyglądać spokojnie i niegroźnie, nocą – oświetlone poświatą krwawego księżyca – przeradzają się w kryjówki wampirów, czarownic lub najnowszej i zarazem najgorszej plagi: wilkołaków. Te zdziczałe, na wpół ludzkie istoty stanowią śmiertelne niebezpieczeństwo dla Poszukiwaczy przemierzających niebezpieczne trakty Krain. Wystarczy jedno ugryzienie, żeby zarazić się klątwą likantropii i dołączyć do coraz większego stada bestii wyjących do księżyca.

Wilkołak kolejny dodatek do gry Talisman: Magia i Miecz, wprowadzający wiele ciekawych rozwiązań i nowych kart. Grono Poszukiwaczy zasilają trzy nowe postaci – Czarnowidz, Hiena Cmentarna i Łowca Wampirów – każda z unikatowymi zdolnościami i mocami. Dodana zostaje nowa mechanika dnia i nocy, która wpływa na działanie niektórych kart, oraz powiązana z nią mechanika likantropii, która przekształca niefortunnych Poszukiwaczy w wilkołaki (co ma dla nich dobre i złe strony). Dodane zostały 3 alternatywne zakończenia, pozwalające rozegrać zupełnie nowe, niespotykane dotąd przygody.

Wprowadzona też została zupełnie nowa postać niezależna z wyjątkową mechaniką – tytułowy Wilkołak. Za każdym razem kiedy gracz rzuci 1 na kości ruchu, może również wykonać ruch Wilkołakiem i spróbować zapolować na najbliższych Poszukiwaczy. Ponadto talie Przygód i zaklęć zostały wzbogacone o odpowiednio: 111 i 10 kart nawiązujących do fabuły dodatku.

Uwagi:

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.