Gry planszowe

Legowisko jaszczura

Descent: Wędrówki w mroku : Dodatek do gry

cena: 149,90 zł
Brak towaru

Dodatek do gry Descent: Wędrówki w mroku, wprowadzający nowe zadania, postaci i przeciwników.

Odgłosy walk rozchodzą się echem po całych Podziemiach. Dotarły nawet do legowiska Valyndry, chciwej Jaszczurzej Królowej, budząc ją z jej długiego snu. Teraz ten potężny sługa Smoczych Władców dołącza do Mrocznego Władcy, prowadząc ze sobą armie okrutnych, smoczych mieszańców. Jeśli bohaterowie nie powstrzymają tego plugawego sojuszu, świat Terrinoth będzie zgubiony.

Legowisko Jaszczura to dodatek rozszerzający grę Descent: Wędrówki w mroku o wiele nowych kart i ciekawych rozwiązań. Grono bohaterów zasilają dwie nowe postaci – Wielki Mag Quellen i Reynhart – każda z unikatowymi zdolnościami i mocami. Dodane zostało 5 nowych zadań gotowych do samodzielnego rozegrania, lub do zmieszania z innymi przygodami, w celu uzyskania ciekawszej kampanii. Bohaterowie będą też mogli eksplorować ukryte pomieszczenia i sprawdzać podejrzane pogłoski.

Z kolei Mroczny Władca otrzymuje całkiem nowego potężnego sojusznika – Valyndrę, wraz z dwoma nowymi gatunkami potworów: ognistymi czartami i pół-smoczymi hybrydami. Dostaje on też nową klasę postaci, która karze bohaterów za każdy sukces.

Uwagi:

  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Descent: Wędrówki w mroku.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.