Gry planszowe

Catan: Gra Planszowa

cena: 119,90 zł
Brak towaru

Ekonomiczno-strategiczna gra, w której gracze rywalizują o dominację na nowo odkrytej wyspie.

Catan – niedawno odkryta, bogata w surowce wyspa – przeżywa zalew osadników. Przybysze eksplorują nowe obszary, zakładają kolonie, budują drogi i miasta, zmieniając Catan z bezludnej wyspy, w gospodarcze imperium. Nie są jednak zjednoczeni – różne grupy zakładają własne osady i rywalizują o miejsce i zasoby.

Osadnicy z Catanu to popularna na całym świecie gra,w której gracze wcielają się w rolę przywódcy jednej z 4 grup osadników i rywalizują o wpływy i zasoby na wyspie Catan. Trzeba bardzo dobrze zaplanować gdzie będzie się stawiać nowe drogi i osiedla, tak żeby uzyskać dostęp do surowców. Nadmiar jakiegoś zasobu można wykorzystać do handlu z innymi graczami, żeby przyśpieszyć realizację własnych celów. Ten kto najszybciej zdobędzie 10 punktów wykaże bezspornie, że jest najlepszym kandydatem na tron władcy Catanu.

Osadnicy z Catanu to gra doskonała zarówno dla doświadczonych graczy, którzy szybko znajdą strategie idealnie pasujące do ich stylu gry, jak i dla początkujących, którzy poznają emocjonujący świat gier planszowych.

Uwagi:

  • Jest to nowa, plastikowa edycja Osadników z Catanu. Ta wersja nie jest kompatybilna z dodatkami ze starszego, drewnianego wydania.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.