Gry planszowe

Kupcy i barbarzyńcy

Catan : Dodatek do gry

cena: 119,90 zł
Brak towaru

Dodatek do gry Catan, dodający 5 nowych przygód i 4 dodatkowe warianty do podstawowej gry.

Catan przeżywa okres rozkwitu. Kupcy z różnych stron świata ciągną na tę niewielką wyspę, żeby skorzystać z okazji i dorobić się fortuny. Jednak obietnica złota przyciąga nie tylko uczciwych handlarzy. Barbarzyńcy i bandyci również są coraz częstszymi goścmi na wybrzeżach i traktach Catanu. Tylko najzdolniejsi i posiadający najwięcej szczęścia – zarówno wśród kupców jak i wśród władców – zdołają wykorzystać tę sytuację do własnych korzyści.

Kupcy i barbarzyńcy to dodatek do gry Catanu, w którym rozgrywka zostaje rozszerzona o nowe elementy. Nowe scenariusze dają możliwości zupełnie innej gry. W Ataku barbarzyńców gracze starają się przetrwać inwazję barbarzyńskich hord, w „Szlakach karawan” próbują skusić kupców do wizyty w ich osadach. Rzeki Catanu wprowadzają gorączkę złota, którego nad rzekami jest olbrzymia ilość, zaś „Rybacy z Catanu” oferują szansę na połów ryb – specjalnego zasobu, który daje nowe bonusy.

Uwagi:

  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry Catanu
  • Jest to dodatek do nowej, plastikowej edycji Catanu. Ta wersja nie jest kompatybilna ze starszym, drewnianym wydaniem.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.