Gry planszowe

Odkrywcy i piraci

Catan : Dodatek do gry

cena: 144,90 zł
Brak towaru

Zupełnie nowa odsłona gry: Catan – trzy wyspy zamiast jednej!

.Czy kiedyś podczas gry w Catan zastanawialiście się co by było, gdyby Catan nie był pojedyncza wyspą, a archipelagiem? Odkrywcy i piraci pozwalają przetestować te alternatywne scenariusze! Morze już nie jest ograniczeniem – teraz jest szansą. Odważni i żądni bogactw władcy wysyłają ekspedycje na okoliczne wysepki, poszukując nowych źródeł zasobów i możliwości handlu z tubylcami. Morze nie jest jednak tak bezpieczne jak przytulna, główna wypa. Piraci zawsze czekają na dobrą okazję, żeby wzbogacić się kosztem przepełnionych towarami statków kupieckich.

Odkrywcy i piraci diametralnie przekształca grę Catan. Teraz płytki są rozdzielone na trzy wyspy, z których dwie są graczom na początku gry zupełnie nieznane. Dopiero kiedy gracze zbudują statki i wyślą wyprawy badawcze, poznają prawdziwy wygląd świata Catanu. Zamiast miast gracze budują porty. Dostępne jest też pięć nowych scenariuszy gry. 

Uwagi:

  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry Catan
  • Jest to dodatek do nowej, plastikowej edycji Catanu. Ta wersja nie jest kompatybilna ze starszym, drewnianym wydaniem.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.