Gry planszowe

Żeglarze

Catan : Dodatek do gry

cena: 119,90 zł
Brak towaru

Nowa odsłona z cyklu gier o Catanie.

Osadnicy wypływają na morze w poszukiwaniu nowych przygód.Po wielu długich latach rozwoju, handlu, rywalizacji i wojen Catan jest wreszcie skolonizowany. Miasta są wybudowane, barbarzyńcy przegnani, bandyci wytępieni. Pozornie brzmi to wspaniale, w praktyce oznacza to jednak okres niesamowitej nudy dla żądnych przygód osadników. Mogą wreszcie spocząć na laurach i korzystać z rezultatów swojej ciężkiej pracy, to jednak nie w ich stylu. Ich ambicje nie wygasły, nie zmniejszyła się też ich pomysłowość. Wybudowali okręty i wyruszają w morze, poszukując nowych lądów i jeszcze większych bogactw.

Żeglarze to dodatek do gry Catan, w którym rozgrywka zostaje rozszerzona o nowe elementy. Dodana zostaje możliwość budowy statków i podróży na okoliczne wysepki Catanu. Wprowadzone też zostaje 8 nowych scenariuszy. W Nowych lądach gracze będą żeglować w poszukiwaniu nowych wysp, w Oceanii będą toczyć handel morski, pływając przez zdradliwe wody pomiędzy Catanem a Oceanią, zaś w Zapomnianym rodzie będą odnawiać kontakty z potomkami rodu, który wylądował wieki temu na Catanie.

Uwagi:

  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry Catan
  • Jest to dodatek do nowej, plastikowej edycji Catanu. Ta wersja nie jest kompatybilna ze starszym, drewnianym wydaniem.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.