Gry planszowe

Tokaido

cena: 139,90 zł
Brak towaru

Przyjemna gra rodzinna w klimatach dawnej Japonii.

Witaj wędrowcze. Wkroczyłeś właśnie na Tokaido – Drogę Wschodniego Morza – najpiękniejszy trakt w Japonii z okresu Edo. Chociaż łączy ona ze sobą miasta Kyoto i Edo, nie jest to droga prowadząca do jakiegoś celu – to droga jest celem. Nie śpiesz się, doświadcz wszystkich dobrodziejstw, jakie ten trakt może ci zaoferować. Obejrzyj piękne krajobrazy, poznaj ciekawych ludzi, rozkoszuj się wyśmienitymi potrawami. Kontempluj świat, który cię otacza. Ciesz się życiem!

Tokaido to oryginalna gra planszowa, w której gracze podróżują po znajdującym się na planszy torze, symbolizującym Drogę Wschodniego Morza i zatrzymują się na polach oferujących różne typy nagród. Mogą to być kolekcje, dające punkty po zebraniu całości, mogą być pieniądze, które można wymienić na punkty w określonych miejscach, mogą to być wreszcie zupełnie losowe akcje lub po prostu czyste bonusy punktowe.

W Tokaido  zastosowano wyjątkową mechanikę poruszania się – zawsze jest tura tego gracza, który jest akurat ostatni na torze. Dzięki temu trzeba podejmować wybory – czy wyskoczyć do przodu, żeby szybko zająć upragnione pola, ale później dłużej czekać na możliwość ruchu, czy iść powoli po nieco bardziej przetrzebionych polach, ale za to mieć komfort spokojnego ich przeglądania.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.