Gry planszowe

Słowostworki

cena: 19,90 zł
Brak towaru

Znakomita gra rodzinna w wymyślanie słów.

Era smsów i internetowej nowomowy sprawiła, że biedne słowostworki głodują. Te niezwykłe istotki żywią się wypowiadanymi przez ludzi słowami. Nie zadowolą się jednak byle czym – słowa muszą być pełne i poprawne, oraz mieć smak odpowiedni do gustów danego stwora. Jedne stwory lubią miasta, inne zabawki, jeszcze inne dyscypliny sportu. Co więcej: nigdy nie wiadomo, na jaką pierwszą literę akurat mają apetyt. Czy zdołasz nakarmić wygłodniałe słowostworki?

Słowostworki to zmodyfikowana, nowa edycja gry Słowostwory, w której gracze muszą wymyślać słowa, żeby wygrać. Co turę losuje się kategorię do której te słowa mają przynależeć, oraz literę, na którą mają się zaczynać. Kiedy oba te elementy są już znane gracza zaczynają równocześnie wymyślać słowa, spełniające dane kryteria. Gracz który zrobi to najwolniej i poda poprawne słowo jako ostatni dostaje żeton stworka. Wygrywa gracz, który zdobędzie najmniej stworków w ciągu gry.

Słowostworki wydane zostały  w serii Dobra gra w dobrej cenie – nowej inicjatywie wydawnictwa Egmont, w której wydawane są przyjemne gry rodzinne w cenie dostępnej dla każdego.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.