Gry planszowe

Luna

cena: 159,90 zł
Brak towaru

Strategiczna gra o wyborze kapłanki księżyca.

Nieubłaganie zbliża się koniec regencji Luny, najwyższej Kapłanki Księżyca. Nadchodzi czas wyboru następczyni. Ten z Zakonów który zyska przychylność Kapłanki i okaże się godnym, będzie mógł zdecydować kto zostanie następczynią, najwyższej kapłanki, nową Luną.

Luna to pełna wyzwań gra taktyczna, w której każdy z graczy staje na czele jednego z czterech Zakonów, rywalizujących o prawo decydowania o następczyni Luny. Rozgrywka liczy sześć rund, podczas których kierując poczynaniami nowicjuszy, każdy z Zakonów usiłuje przekonać do siebie Kapłankę Księżyca. Wyniki tych starań obrazują zdobyte punkty wpływu.

Gracze przemieszczają Nowicjuszy po siedmiu wyspach otaczających dużą wyspę, na której wzniesiona jest świątynia. Aby gromadzić punkty, nowicjusze wykonywać będą prace na rzecz świątyni, wznosić kapliczki oraz brać udział w nabożeństwach Kapłanki. Kluczowe na drodze do zwycięstwa będzie werbowanie nowych nowicjuszy, kierowanie ich w konkretne miejsca w odpowiednim czasie, jak również zyskiwanie przychylności lokalnych Kapłanów.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.