Gry planszowe

Mage wars: Core Set

cena: 234,90 zł
Brak towaru

Dynamiczna grą karciano-figurkowa, w której potężni magowie toczą śmiertelne pojedynki na arenie.

Czy kiedyś zastanawiałeś się nad pytaniem, co by było gdyby dwójka magów o różnych stylach magii stoczyła pojedynek? Kto by wygrał: Kapłanka, czy Czarnoksiężnik? Kto jest silniejszy: Czarodziej, czy Władca Bestii? Po co nadal się zastanawiać? Lepiej wciel się w jednego z tych magów i stań do walki, która wskaże najpotężniejszego mistrza czarów.

Mage Wars to gra strategiczna, w której gracze odgrywają rolę jednego z 4 magów (Czarodziej, Czarnoksiężnik, Kapłanka lub Władca Bestii) i toczą pojedynki na arenie. Każdy z graczy posiada Księgę czarów, z której wyciąga karty czarów, rzucane podczas walki. Pozwala to naprawdę poczuć klimat magicznego pojedynku, w którym dwójka magów przerzuca stronice swoich magicznych ksiąg w poszukiwaniu najlepszej metody na pokonanie przeciwnika.

Czary są przeróżne – od zwyczajnych mocy zadających obrażenia przeciwnikowi, poprzez czary kontroli takie jak Paraliż czy Ogłuszenie, aż do czarów przyzywających potężne stwory i przedmioty. Te ostatnie symbolizowane są przez figurki, umieszczane na planszy, co dodatkowo wzbogaca rozgrywkę. Każda szkoła magii posiada też specjalne czary: np. Czarodziej jest mistrzem kontrowania czarów przeciwnika, a Kapłanka przyzywa aniołów i rycerzy do obrony.

Uwagi:

  • Gra zawiera bardzo wiele elementów w języku angielskim (karty, opisy zdolności etc.) stąd znajomość angielskiego (lub polskich tłumaczeń tychże) jest wymagana do rozgrywki.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.