Gry planszowe

Super Farmer: Rancho

cena: 89,90 zł
Brak towaru

Ulepszona wersja gry Super Farmer: klasycznej polskiej gry o hodowli zwierząt. Całość w fenomenalnej oprawie graficznej autorstwa Piotra Sochy.

Praca na ranczu nie jest lekka, ale nigdy też nie jest nudna. Zwierzęta zawsze wymagają opieki – muszą być nakarmione, trzeba obronić je przed kryjącymi się w lesie drapieżnikami... Zawsze coś się dzieje. A to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Współczesny farmer musi myśleć perspektywicznie: kupować nowe pastwiska, powiększać swoje stado i rywalizować z innymi rolnikami. Tylko wtedy może z dumą nosić tytuł Super Farmera. 

Super Farmer: Rancho to gra, w której gracze wcielają się w hodowców bydła, i starają się jak najszybciej stworzyć stado. Wygrywa ten, kto osiągnie ten cel jako pierwszy. Stado w rozumieniu gry, to co najmniej 1 koń, 1 owca,1  krowa i 1 królik. Zwierzęta zdobywamy rzucając specjalnymi koścmi dwunastościennymi. Każda para zwierząt daje nam nowego zwierzaka. Potrzebujemy jednak pastwisk, żeby wykarmić nasze powstające stado, te zaś kupujemy sprzedając zwierzęta. Można też wymienić określone zwierzęta na inne (na przykład konia na 6 królików).  Nie można też zapominać o lisie i wilku, ukrytych w lesie drapieżcach, które mogą rozbić nasze plany wygranej, zjadając nasze biedne zwierzaki.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.