Gry planszowe

Super Farmer (2013)

cena: 79,90 zł
Brak towaru

Doceniona przez tysiące graczy, klasyczna polska gra o hodowli zwierząt. Całość w fenomenalnej oprawie graficznej autorstwa Piotra Sochy.

Jesteś farmerem. Nie, jesteś SUPERfarmerem. Twoje zwierzęta są najlepiej hodowane, najlepiej odżywione i najzdrowsze. Dzieci marzą o tym, żeby posiadać twoje umiejętności, starszyzna wioski już szykuje dla ciebie miejsce w radzie. Jesteś królem życia. Nie pozwól jednak, żeby woda sodowa uderzyła Ci do głowy. Praca na farmie nigdy się nie kończy, drapieżnicy czają się pod lasem a i rywali chętnych na odebranie Ci tytułu nie brakuje.

Super Farmer to gra, w której wcielamy się w hodowców bydła, starając się jak najszybciej stworzyć stado. Wygrywa ten, kto osiągnie ten cel jako pierwszy. Stado w rozumieniu gry, to co najmniej 1 koń, 1 owca,1  krowa i 1 królik. Zwierzęta zdobywamy rzucając specjalnymi koścmi dwunastościennymi. Każda para zwierząt daje nam nowego zwierzaka. Można też wymienić określone zwierzęta na inne (na przykład konia na 6 królików).  Nie można też zapominać o lisie i wilku, ukrytych w lesie drapieżcach, które mogą rozbić nasze plany wygranej, zjadając nasze biedne zwierzaki.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.