Star Wars LCG

Solo's Command : Force Pack

Star Wars LCG : The Endor Cycle

oceny
wasza 4,5
cena: 69,90 zł
Brak towaru

"To tylko kilku strażników. Nie powinno być kłopotu"
–Han Solo, Star Wars: Return of the Jedi

Star Wars: The Card Game zmierza do punktu kulminacyjnego Return of the Jedi z dodatkiem Solo’s Command i tym samym rozpoczyna The Endor Cycle.Gdy Imperium tworzy drugą Gwiazdę Śmierci, nad porośniętym lasem księżycem Endoru, mała drużyna schodzi na powierzchnię, by wyeliminować generator tarcz i otworzyć drogę miażdżącemu atakowi na Gwiazdę Śmierci.

Atak i obrona zostaną zrewolucjonizowane na zawsze z wprowadzanymi nowymi kartami misji - celami zagrywanymi pod kontrolę przeciwnika. Oferują potężne możliwości, gdy zostaną zniszczone. Nowe karty losu potęgują napięcie w każdej bitwie, a powrót neutralnych setów kart oferuje nowe narzędzia do współpracy z ciemną i jasną stroną. Walcz pośród najważniejszych postaci takich jak Han Solo i przeżyj tę epicką historię w Solo's Command Force Pack!

Uwagi:

  • Jest to angielska wersja Star Wars: The Card Game przez co do rozgrywki wymagana jest znajomość języka angielskiego. Zarówno opisy kart jak i umieszczone w podręczniku zasady, dostępne są w języku angielskim.
  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest Zestaw Podstawowy Star Wars: The Card Game.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.