Star Wars LCG

The Forest Moon : Force Pack

Star Wars LCG : The Endor Cycle

oceny
wasza 4,5
cena: 69,90 zł
Brak towaru

"W czasie gdy systemy bojowe Gwiazdy Śmierci nie są gotowe, uruchamiane są jej silne mechanizmy obronne. Jest chroniona przez tarcze energtyczne z pobliskiego, porośniętego lasem księżyca Endor."
–Admiral Ackbar, Star Wars: Return of the Jedi

Doświadcz bardzo kllimatycznych wydarzeń z Powrotu Jedi w The Forest Moon Force Pack do Star Wars: The Card Game. Han Solo, Luck Skywalker, Chewbacca i Leia Organa schodzą na powierzchnię Endoru z  elitarnymi funkcjonariuszami rebelianckiej floty, która przygotowuje się do ataku na drugą Gwiazdę Śmierci. Dzięki temu rozszerzeniu możesz odtworzyć te bitwy w przestrzeni kosmicznej i dramatyczne przygody podczas gry w Star Wars: The Card Game.

The Forest Moon tworzy następny kawałek Endor Cycle i wprowadza nowe karty, które wpasowują się w klimat Powrotu Jedi. Znajdziesz tu nowe karty celów (dwie kopie każdego setu) oferujące dostęp do znanych postaci i pojazdów np. Home One, Lobot oraz Super Star Destroyer, Executor. Przejmij kontrolę nad potężnymi Fate Cards, żeby zrewolucjonizować Edge Battles. Przygotuj się o wstrząsających wydarzeń na Sanctuary Moon i niebie nad nim. 

Uwagi:

  • Jest to angielska wersja Star Wars: The Card Game przez co do rozgrywki wymagana jest znajomość języka angielskiego. Zarówno opisy kart jak i umieszczone w podręczniku zasady, dostępne są w języku angielskim.
  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest Zestaw Podstawowy Star Wars: The Card Game.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.