Star Wars LCG

So Be It : Force Pack

Star Wars LCG : The Endor Cycle

oceny
wasza 4,5
cena: 69,90 zł
Brak towaru

"Nie doceniasz siły ciemnej strony. Jeśli nie będziesz walczył, spotkasz swoje przeznaczenie."
–Darth Vader, Star Wars: Return of the Jedi

Ogromne floty ścierają się w zabójczej, międzygwiezdnej bitwie ponad Sanctuary Moon of Endor. Kilku bohaterów przedostaje się do pałacu Jabby the Hutt w desperackiej próbie uwolnienia schwytanego przyjaciela. W najciemniejszych miejsac galaktyki zło zaczyna się kotłować. W So Be In możesz przeżyć najważniejsze momenty z Return of the Jedi.

Tak jak inne Force Packs w cyklu Endoru, ten Force Pack przedstawia nowe karty misji, które wstrząsną fazą konfliktu. Są też nowe karty przeznania, które zwiększą napięcie w każdej potyczce. Pojawiają się również nowe neutralne sety kart celów, żeby rozwinąć twoje opcje budowania talii. Możesz znajelźć tu postacie takie jak Admirał Ackbar i Lando Calrissian pod postacją Tamtela Skreeja. Pomagasz Imperium zakończyć drugą Gwiazdę Śmierci czy prowadzisz rebeliancki atak na generator tarcz? So Be It zaprasza Cię do udzału w najbardziej wstrząsających momentach Return of the Jedi.

Uwagi:

  • Jest to angielska wersja Star Wars: The Card Game przez co do rozgrywki wymagana jest znajomość języka angielskiego. Zarówno opisy kart jak i umieszczone w podręczniku zasady, dostępne są w języku angielskim.
  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest Zestaw Podstawowy Star Wars: The Card Game.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.