Summoner Wars

Elfy Feniksa vs Tundrowe Orki

Summoner Wars: Starter

oceny
wasza 4,5
cena: 89,90 zł
Brak towaru

Dwie Talie startowe do strategicznej gry karcianej.

Dumne, śmiercionośne Elfy Feniksa spalą każdego, kto ośmieli się stanąć im na drodze. W ich rękach ogień przemienia się z chaotycznego żywiołu w precyzyjną broń, której wrogowie nie są w stanie unikną. Tundrowe Orki przeciwnie – preferują brutalną siłę oraz liczą na łut szczęścia w walce. Ich szamani są w stanie kontrolować mroźne moce lodu, zaś ich wojownicy są w stanie rozbić wojska wroga w pojedynkę... jeśli tylko zdołają wpaść w szał. Kiedy ognista precyzja zetrze się z lodowatą furią rezultaty są niemożliwe do przewidzenia...

Elfy Feniksa vs Tundrowe Orki to starter do gry Summoner Wars, zawierający dwie talie – Elfy Feniksa i Tundrowe Orki – obie w pełni złożone i pozwalające na normalną rozgrywkę. Elfy Feniksa opierają się na zdolnościach pozwalających im wbijać obrażenia z pominięciem rzutu kostką na atak. Z kolei Tundrowe Orki posiadają zdolności dające olbrzymie bonusy, jeżeli uda się dodatkowy rzut kostką. Zarówno gracze uwielbiający losowość jak i ci, których ona drażni znajdą w tym zestawie coś dla siebie.

Summoner Wars to taktyczna gra karciana, w której gracze wcielają się w role potężnych Mistrzów Przywołań z tajemniczej krainy Itharii i toczą między sobą ekscytujące bitwy. Walki rozgrywane są na planszy będącej siatką 8x6 pól, po których poruszają się przywoływane jednostki. Każdy z graczy posiada trzy mury, które pozwalają mu zarówno przywoływać swoje wojska na pole bitwy jak i blokować ruchy wojsk przeciwnika. Celem gry jest takie wykorzystanie dostępnych stworów i wydarzeń, żeby zabić Mistrza Przywołań przeciwnika.  

Zastosowanie planszy do gry nie jest jedynym elementem wyróżniającym Summoner Wars spośród innych gier karcianych. Warty podkreślenia jest również fakt, że chociaż można wzmacniać talie kolejnymi dodatkami, to ta z zestawu podstawowego jest już wystarczająca do odbycia sensownej rozgrywki.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.