Summoner Wars

Krasnoludy Gildii vs Jaskiniowe Gobliny

Summoner Wars: Starter

oceny
wasza 4,5
cena: 84,90 zł
Brak towaru

Dwie Talie startowe do strategicznej gry karcianej.

Twarde Krasnoludy Gildii są mistrzami kamieniarstwa. Wykorzystują swoje zdolności, żeby błyskawicznie niszczyć mury przeciwników, oraz budować linię defensywną, której nie zdoła rozbić żadna armia. Jaskiniowe Gobliny nie przejmują się obroną. Ich niezwyciężone hordy spadają na przeciwnika zanim zdąży zareagować i wycinają jego wojska w pień. Ich starcie to prawdziwa sytuacja z cyklu „Siła nie do zatrzymania napotyka obiekt nie do ruszenia”. Tylko jedna strona wyjdzie cało z tej bitwy...

Krasnoludy Gildii vs. Jaskiniowe Gobliny to starter do gry Summoner Wars, zawierający dwie talie – Krasnoludy Gildii i Jaskiniowe Gobliny – obie w pełni złożone i pozwalające na normalną rozgrywkę. Krasnoludy Gildii specjalizują się w walce defensywnej i różnych akcjach wykorzystujących mury. Z kolei Jaskiniowe Gobliny to bardzo agresywna talia, specjalizująca się w walce wręcz i błyskawicznym przemieszczaniu się po planszy. Talie te zaspokajamą wymagania zarówno graczy lubiących szybkie ataki, jak i tych preferujących grę obronną.

Summoner Wars to taktyczna gra karciana, w której gracze wcielają się w role potężnych Mistrzów Przywołań z tajemniczej krainy Itharii i toczą między sobą ekscytujące bitwy. Walki rozgrywane są na planszy będącej siatką 8x6 pól, po których poruszają się przywoływane jednostki. Każdy z graczy posiada trzy mury, które pozwalają mu zarówno przywoływać swoje wojska na pole bitwy jak i blokować ruchy wojsk przeciwnika. Celem gry jest takie wykorzystanie dostępnych stworów i wydarzeń, żeby zabić Mistrza Przywołań przeciwnika.  

Zastosowanie planszy do gry nie jest jedynym elementem wyróżniającym Summoner Wars spośród innych gier karcianych. Warty podkreślenia jest również fakt, że chociaż można wzmacniać talie kolejnymi dodatkami, to ta z zestawu podstawowego jest już wystarczająca do odbycia sensownej rozgrywki.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.