Summoner Wars

Straż Przednia

Summoner Wars: Talia Frakcji

oceny
wasza 4,5
cena: 36,00 zł
Brak towaru

Talia frakcji do strategicznej gry karcianej Summoner Wars.

Życie – każde życie – to bezcenny skarb. Nie można go bezmyślnie marnować, trzeba je chronić za wszelką cenę. Taka maksyma przyświeca Straży Przedniej – elitarnej grupie wojowników i kapłanów światłości stojących na straży porządku ioczyszczających świat Itharii z wszelkiego plugastwa.

Straż Przednia to talia frakcji do gry Summoner Wars, zawierający gotową, w pełni złożoną talię Straży Przedniej, pozwalającą na normalną rozgrywkę (jeżeli przeciwnik również posiada własną talię). Straż Przednia specjalizują się w grze defensywnej i leczeniu. Dzięki swoim wydarzeniom, oraz zdolności ich Mistrzyni Przywołań – Sery Eldwyn, Straż jest w stanie usuwać wskaźniki ran ze swoich jednostek. W praktyce oznacza to często, że jeżeli przeciwnik nie jest w stanie zabić jednostki w jednym ataku, to już w następnej turze jest ona w pełni zdrowia.

Summoner Wars to taktyczna gra karciana, w której gracze wcielają się w role potężnych Mistrzów Przywołań z tajemniczej krainy Itharii i toczą między sobą ekscytujące bitwy. Walki rozgrywane są na planszy będącej siatką 8x6 pól, po których poruszają się przywoływane jednostki. Każdy z graczy posiada trzy mury, które pozwalają mu zarówno przywoływać swoje wojska na pole bitwy jak i blokować ruchy wojsk przeciwnika. Celem gry jest takie wykorzystanie dostępnych stworów i wydarzeń, żeby zabić Mistrza Przywołań przeciwnika.

Zastosowanie planszy do gry nie jest jedynym elementem wyróżniającym Summoner Wars spośród innych gier karcianych. Warty podkreślenia jest również fakt, że chociaż można wzmacniać talie kolejnymi dodatkami, to ta z zestawu podstawowego jest już wystarczająca do odbycia sensownej rozgrywki.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.