Summoner Wars

Płaszcze

Summoner Wars: Talia Frakcji

oceny
wasza 4,5
cena: 36,00 zł
Brak towaru

Talia frakcji do strategicznej gry karcianej Summoner Wars.

Honor, zasady, uczciwa walka... Na papierze może i te hasła brzmią ładnie, ale kiedy biegnie na ciebie rozwścieczony ogr nie masz czasu zastanawiać się nad regułami i prawidłowym stylem walki. Robisz co musisz zrobić, żeby przeżyć. Płaszcze wiedza, że martwym do niczego nie przyda się honor, wykorzystują więc przeróżne sztuczki, pułapki i tanie chwyty, żeby tylko osiągnąć przewagę w walce. Można się zżymać na ich brak zasad, ale nie można odmówić im skuteczności.

Płaszcze to talia frakcji do gry Summoner Wars, zawierający gotową, w pełni złożoną talię Płaszczy, pozwalającą na normalną rozgrywkę (jeżeli przeciwnik również posiada własną talię). Płaszcze specjalizują się w grze kontrolnej, wybijając przeciwnika z rytmu i krzyżując jego szyki na każdym kroku. Wszystkie ich jednostki są niesamowicie ruchliwe, odskakując po atakach czy zachodząc przeciwnika od tyłu, zaś ich wydarzenia pozwalają im pozbawiać przeciwnika kart, czy po prostu zabijać mu jednostki.

Summoner Wars to taktyczna gra karciana, w której gracze wcielają się w role potężnych Mistrzów Przywołań z tajemniczej krainy Itharii i toczą między sobą ekscytujące bitwy. Walki rozgrywane są na planszy będącej siatką 8x6 pól, po których poruszają się przywoływane jednostki. Każdy z graczy posiada trzy mury, które pozwalają mu zarówno przywoływać swoje wojska na pole bitwy jak i blokować ruchy wojsk przeciwnika. Celem gry jest takie wykorzystanie dostępnych stworów i wydarzeń, żeby zabić Mistrza Przywołań przeciwnika.

Zastosowanie planszy do gry nie jest jedynym elementem wyróżniającym Summoner Wars spośród innych gier karcianych. Warty podkreślenia jest również fakt, że chociaż można wzmacniać talie kolejnymi dodatkami, to ta z zestawu podstawowego jest już wystarczająca do odbycia sensownej rozgrywki.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.