Summoner Wars

Plugastwo

Summoner Wars: Talia Frakcji

oceny
wasza 4,5
cena: 36,00 zł
Brak towaru

Talia frakcji do strategicznej gry karcianej Summoner Wars.

Dla jednych jest to najmroczniejsza strona Itharii, dla innych śmiertelnie groźne zagrożenie, które trzeba jak najszybciej wytępić, dla jeszcze innych to herezja przeciw bogom i ich prawom. Dla tych, których dotknęła chaotyczna moc mutacji to kolejne stadium ewolucji, obietnica mocy, walka o udowodnienie swojej siły. Plugastwo to nie jest armia w normalnym rozumieniu tego słowa – to horda zmutowanych stworzeń, starająca się zarazić swoją demoniczną plagą wszystko co stanie im na drodze.

Plugastwo to talia frakcji do gry Summoner Wars, zawierający gotową, w pełni złożoną talię mutacji Plugastwa, pozwalającą na normalną rozgrywkę (jeżeli przeciwnik również posiada własną talię). Plugastwo to nietypowa talia, gdyż jej karty wchodzą zarówno ze sobą, jak też z kartami przeciwnika, w przeróżne kombinacje: niektóre symbiotyczne, inne pasożytnicze. Niektóre mutacje mogą ignorować rany, inne dostosowują swoją siłę do żywotności przeciwnika, jeszcze inne latają czy plują kwasem. Zabite mutacje mogą szybko powrócić dzięki zdolności Mistrza Przywołań, zaś wydarzenia pozwalają przekształcić jednostki przeciwnika w kontrolowane przez nas mutacje.

Summoner Wars to taktyczna gra karciana, w której gracze wcielają się w role potężnych Mistrzów Przywołań z tajemniczej krainy Itharii i toczą między sobą ekscytujące bitwy. Walki rozgrywane są na planszy będącej siatką 8x6 pól, po których poruszają się przywoływane jednostki. Każdy z graczy posiada trzy mury, które pozwalają mu zarówno przywoływać swoje wojska na pole bitwy jak i blokować ruchy wojsk przeciwnika. Celem gry jest takie wykorzystanie dostępnych stworów i wydarzeń, żeby zabić Mistrza Przywołań przeciwnika.

Zastosowanie planszy do gry nie jest jedynym elementem wyróżniającym Summoner Wars spośród innych gier karcianych. Warty podkreślenia jest również fakt, że chociaż można wzmacniać talie kolejnymi dodatkami, to ta z zestawu podstawowego jest już wystarczająca do odbycia sensownej rozgrywki.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.