Summoner Wars

Najemnicy

Summoner Wars: Talia Frakcji

oceny
wasza 4,5
cena: 36,00 zł
Brak towaru

Talia frakcji do strategicznej gry karcianej Summoner Wars.

Niektórzy walczą dla chwały. Inni starają się narzucić wszystkim swoje poglądy. Jeszcze inni zwyczajnie pożądają władzy. Jakiekolwiek by nie były Twoje motywacje, Najemnicy chętnie wesprą Twoje działania... oczywiście tylko jeśli posiadasz odpowiednie środki finansowe. Pozornie jest to tylko dziwna zbieranina najróżniejszych osobliwych żołnierzy. Nie można ich jednak lekceważyć – są doskonale wytrenowaną armią, która dzięki współpracy – i odrobinie magii runicznej – potrafi rzucać na kolana nawet dużo twardszych przeciwników.

Najemnicy to talia frakcji do gry Summoner Wars, zawierający gotową, w pełni złożoną talię Najemników, pozwalającą na normalną rozgrywkę (jeżeli przeciwnik również posiada własną talię). Jest to bardzo specyficzna frakcja oparta na silnych i ciekawych synergiach pomiędzy różnymi kartami. Jej jednostki wydają się na pierwszy rzut oka zupełnie przeciętne. Jednak jeśli przyjrzeć się im bliżej można dostrzec jak świetnie się wzajemnie uzupełniają (np. magowie stają się dużo potężniejsi, jeśli obok nich pojawi się Mundol).

Summoner Wars to taktyczna gra karciana, w której gracze wcielają się w role potężnych Mistrzów Przywołań z tajemniczej krainy Itharii i toczą między sobą ekscytujące bitwy. Walki rozgrywane są na planszy będącej siatką 8x6 pól, po których poruszają się przywoływane jednostki. Każdy z graczy posiada trzy mury, które pozwalają mu zarówno przywoływać swoje wojska na pole bitwy jak i blokować ruchy wojsk przeciwnika. Celem gry jest takie wykorzystanie dostępnych stworów i wydarzeń, żeby zabić Mistrza Przywołań przeciwnika.

Zastosowanie planszy do gry nie jest jedynym elementem wyróżniającym Summoner Wars spośród innych gier karcianych. Warty podkreślenia jest również fakt, że chociaż można wzmacniać talie kolejnymi dodatkami, to ta z zestawu podstawowego jest już wystarczająca do odbycia sensownej rozgrywki.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.