Summoner Wars

Upadłe Królestwo

Summoner Wars: Talia Frakcji

oceny
wasza 4,5
cena: 36,00 zł
Brak towaru

Talia frakcji do strategicznej gry karcianej Summoner Wars.

Upadłe Królestwo... Cóż za bezczelna, wymyślona przez śmiertelników nazwa. Czy królestwo, które nie musi się obawiać śmierci jest upadłe? Czy królestwo, w którym nie ma sporów, walk wewnętrznych i niesnasek, jest upadłe? Bzdury! Wieczne Królestwo... Niezmienne Królestwo... Nieskończone Królestwo! Tak powinno się nazywać te ziemie.

Śmiertelnicy są głupi i bezczelni. Na szczęście jak już ich raz zabijesz, to wreszcie pojmują prawdziwą wartość tego miejsca. Jest to trochę bolesne, ale chyba wszyscy zgodzimy się, że niektóre sprawy wymagają drobnych poświęceń...

Upadłe Królestwo to talia frakcji do gry Summoner Wars, zawierający gotową, w pełni złożoną talię z nieumarłych mieszkańców Upadłego Królestwa, pozwalającą na normalną rozgrywkę (jeżeli przeciwnik również posiada własną talię). Jest to ciekawa talia, oparta na nekromancji. Jednostki mają różne ciekawe efekty kiedy giną, lub kiedy zabijają inne jednostki, zaś zdolność Mistrza Przywołań i wydarzenia pozwalają wskrzeszać zabitych żołnierzy Upadłego Królestwa.

Summoner Wars to taktyczna gra karciana, w której gracze wcielają się w role potężnych Mistrzów Przywołań z tajemniczej krainy Itharii i toczą między sobą ekscytujące bitwy. Walki rozgrywane są na planszy będącej siatką 8x6 pól, po których poruszają się przywoływane jednostki. Każdy z graczy posiada trzy mury, które pozwalają mu zarówno przywoływać swoje wojska na pole bitwy jak i blokować ruchy wojsk przeciwnika. Celem gry jest takie wykorzystanie dostępnych stworów i wydarzeń, żeby zabić Mistrza Przywołań przeciwnika.

Zastosowanie planszy do gry nie jest jedynym elementem wyróżniającym Summoner Wars spośród innych gier karcianych. Warty podkreślenia jest również fakt, że chociaż można wzmacniać talie kolejnymi dodatkami, to ta z zestawu podstawowego jest już wystarczająca do odbycia sensownej rozgrywki.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.