Summoner Wars

Elfy Feniksa – Druga Talia

Summoner Wars: Talia Frakcji

oceny
wasza 4,5
cena: 39,90 zł
Brak towaru

Talia frakcji do strategicznej gry karcianej Summoner Wars.

Podobnie jak płomienie, które mają wiele form i postaci, tak też Elfy Feniksa posiadają wielu liderów, którzy mogą ich poprowadzić do boju i wiele strategii zapewniających im zwycięstwo. Podczas gdy precyzyjny i wyniosły książę Elien spalał swoich wrogów zanim zdążyli zbliżyć się na odległość ciosu, królowa Maldaria rzuca się z płomienną pasją w sam wir walki i swoją postawą inspiruje pozostałe elfy do działania. Prowadzone przez nią oddziały spopielą każdego, kto ośmieli się podnieść rękę na ich królową.

Elfy Feniksa – Druga Talia to talia frakcji do gry Summoner Wars, zawierający gotową, w pełni złożoną talię Elfów Feniksa, pozwalającą na normalną rozgrywkę (jeżeli przeciwnik również posiada własną talię). Druga Talia skupia się na nieco innych aspektach mocy Elfów Feniksa niż jej poprzedniczka. Pojawiają się Tancerki Ognia, zadające obrażenia atakującemu, kiedy zostaną trafione, czy wydarzenia zwiększające siłę jednostek ze zdolnością precyzji. Co więcej, chociaż jest to samodzielna talia, można ją dowolnie łączyć i mieszać z pierwszą talią z tej frakcji, tworząc jeszcze ciekawsze kombinacje.

Summoner Wars to taktyczna gra karciana, w której gracze wcielają się w role potężnych Mistrzów Przywołań z tajemniczej krainy Itharii i toczą między sobą ekscytujące bitwy. Walki rozgrywane są na planszy będącej siatką 8x6 pól, po których poruszają się przywoływane jednostki. Każdy z graczy posiada trzy mury, które pozwalają mu zarówno przywoływać swoje wojska na pole bitwy jak i blokować ruchy wojsk przeciwnika. Celem gry jest takie wykorzystanie dostępnych stworów i wydarzeń, żeby zabić Mistrza Przywołań przeciwnika.

Zastosowanie planszy do gry nie jest jedynym elementem wyróżniającym Summoner Wars spośród innych gier karcianych. Warty podkreślenia jest również fakt, że chociaż można wzmacniać talie kolejnymi dodatkami, to ta z zestawu podstawowego jest już wystarczająca do odbycia sensownej rozgrywki.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.