Summoner Wars

Krasnoludy Gildii – Druga Talia

Summoner Wars: Talia Frakcji

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Talia frakcji do strategicznej gry karcianej Summoner Wars.

Krasnoludzka strategia opiera się na tej samej zasadzie co ich filozofia – być twardym jak skała. Różni przywódcy różnie rozumieją to stwierdzenie. Oldin opierał swoją siłę o doborowe oddziały krasnoludów, sam zaś stapiał się z kamieniem, czyniąc swoje ciało niewrażliwym na ataki. Bolvi działa zupełnie inaczej: najpierw buduje nieprzekraczalną barierę z wież obronnych, potem zaś używa kamienia z murów do wzmocnienia swoich ataków. Rzadko jednak musi korzystać z tej zdolności, gdyż linia wież eliminuje większość wrogich oddziałów.

Krasnoludy Gildii – Druga Talia to talia frakcji do gry Summoner Wars, zawierający gotową, w pełni złożoną talię Krasnoludów Gildii, pozwalającą na normalną rozgrywkę (jeżeli przeciwnik również posiada własną talię). Druga Talia skupia się na nieco innych aspektach mocy Krasnoludów niż jej poprzedniczka. Pojawiają się wieże – groźne jednostki łucznicze o olbrzymiej ilości punktów życia, ale nie mogące się poruszać. Wraz z nimi do gry wchodzi Architekt, który może naprawiać mury i wieże, oraz specjalne wydarzenia umożliwiające dodatkowe ulepszenie wież. Chociaż siła ofensywna tej talii na polu przeciwnika jest dużo mniejsza niż miało to miejsce w Pierwszej Talii, to jej moc na własnej połowie planszy znacząco wzrosła.

Drugą talię można też dowolnie łączyć i mieszać z pierwszą talią z tej frakcji, tworząc jeszcze ciekawsze kombinacje.

Summoner Wars to taktyczna gra karciana, w której gracze wcielają się w role potężnych Mistrzów Przywołań z tajemniczej krainy Itharii i toczą między sobą ekscytujące bitwy. Walki rozgrywane są na planszy będącej siatką 8x6 pól, po których poruszają się przywoływane jednostki. Każdy z graczy posiada trzy mury, które pozwalają mu zarówno przywoływać swoje wojska na pole bitwy jak i blokować ruchy wojsk przeciwnika. Celem gry jest takie wykorzystanie dostępnych stworów i wydarzeń, żeby zabić Mistrza Przywołań przeciwnika.

Zastosowanie planszy do gry nie jest jedynym elementem wyróżniającym Summoner Wars spośród innych gier karcianych. Warty podkreślenia jest również fakt, że chociaż można wzmacniać talie kolejnymi dodatkami, to ta z zestawu podstawowego jest już wystarczająca do odbycia sensownej rozgrywki.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.