Summoner Wars

Jaskiniowe Gobliny – Druga Talia

Summoner Wars: Talia Frakcji

oceny
wasza 4,5
cena: 39,90 zł
Brak towaru

Talia frakcji do strategicznej gry karcianej Summoner Wars.

Większość goblinów nie jest silna, nie jest duża, groźnie wyglądająca, czy dobrze uzbrojona. Mają jednak jedną, zasadniczą cechę, która sprawia, że żadna armia nie może bezkarnie ich ignorować – jest ich dużo. Nawet najtwardsza obrona w końcu załamie się kiedy spadnie na nią horda pod dowództwem Fricka.

Jaskiniowe Gobliny – Druga Talia to talia frakcji do gry Summoner Wars, zawierający gotową, w pełni złożoną talię Jaskiniowych goblinów, pozwalającą na normalną rozgrywkę (jeżeli przeciwnik również posiada własną talię). Druga Talia stara się usunąć słabe punkty pierwszej talii. Pojawiają się wydarzenia pozwalające atakować sześcioma jednostkami w fazie ataku (a nawet siedmioma, jeśli doliczyć zdolność samego Fricka), czy obniżające koszt przywołania (i tak już tanich) jednostek. Pojawia się też potężny czempion, który pożera zabite gobliny, zanim trafią one na stos magii przeciwnika.

Summoner Wars to taktyczna gra karciana, w której gracze wcielają się w role potężnych Mistrzów Przywołań z tajemniczej krainy Itharii i toczą między sobą ekscytujące bitwy. Walki rozgrywane są na planszy będącej siatką 8x6 pól, po których poruszają się przywoływane jednostki. Każdy z graczy posiada trzy mury, które pozwalają mu zarówno przywoływać swoje wojska na pole bitwy jak i blokować ruchy wojsk przeciwnika. Celem gry jest takie wykorzystanie dostępnych stworów i wydarzeń, żeby zabić Mistrza Przywołań przeciwnika.

Zastosowanie planszy do gry nie jest jedynym elementem wyróżniającym Summoner Wars spośród innych gier karcianych. Warty podkreślenia jest również fakt, że chociaż można wzmacniać talie kolejnymi dodatkami, to ta z zestawu podstawowego jest już wystarczająca do odbycia sensownej rozgrywki.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.