Summoner Wars

Tundrowe Orki – Druga Talia

Summoner Wars: Talia Frakcji

oceny
wasza 4,5
cena: 39,90 zł
Brak towaru

Talia frakcji do strategicznej gry karcianej Summoner Wars.

Wielu Mistrzów Przywołań nie docenia Tundrowych Orków. Wielu uważa je za bandę brudnych, prymitywnych dzikusów, których można bez trudu pokonać. Wielu zapłaciło własną krwią, za ten błąd w ocenie. Reszta leży pogrzebana pod gigantycznymi bryłami lodu, na mroźnych pustkowiach Itharii...

Tundrowe Orki – Druga Talia to talia frakcji do gry Summoner Wars, zawierający gotową, w pełni złożoną talię Tundrowych Orków, pozwalającą na normalną rozgrywkę (jeżeli przeciwnik również posiada własną talię). Druga Talia wprowadza wiele ciekawych kart opartych na kontroli lodu. Dzięki mocy swojego Mistrza Przywołań, Orki mogą teraz wzywać jeszcze więcej lodowych murów, a dzięki specjalnym wydarzeniom mogą je poruszać, przesuwając swoją linię frontu głęboko na pole przeciwnika.

Summoner Wars to taktyczna gra karciana, w której gracze wcielają się w role potężnych Mistrzów Przywołań z tajemniczej krainy Itharii i toczą między sobą ekscytujące bitwy. Walki rozgrywane są na planszy będącej siatką 8x6 pól, po których poruszają się przywoływane jednostki. Każdy z graczy posiada trzy mury, które pozwalają mu zarówno przywoływać swoje wojska na pole bitwy jak i blokować ruchy wojsk przeciwnika. Celem gry jest takie wykorzystanie dostępnych stworów i wydarzeń, żeby zabić Mistrza Przywołań przeciwnika.

Zastosowanie planszy do gry nie jest jedynym elementem wyróżniającym Summoner Wars spośród innych gier karcianych. Warty podkreślenia jest również fakt, że chociaż można wzmacniać talie kolejnymi dodatkami, to ta z zestawu podstawowego jest już wystarczająca do odbycia sensownej rozgrywki.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.