Summoner Wars

Atak Jastrzębia – Zestaw Uzupełniający

Summoner Wars: Zestaw Uzupełniający

oceny
wasza 4,5
cena: 39,90 zł
Brak towaru

Zestaw uzupełniający z nowymi kartami do strategicznej gry karcianej Summoner Wars.

Niesnaski rodzą się nie tylko kiedy dostrzegamy różnice pomiędzy nami a nimi. Podobieństwo również może być powodem krwawego konfliktu, czego przykładem są starcia pomiędzy Plaszczami a Elfami Dżungli. Obie frakcje lubią uderzać z zaskoczenia organizować zasadzki i wykorzystywać teren do zdobycia przewagi taktycznej. Czempioni obu frakcji – np. Kandara czy Jastrząb – są znakomitymi łowcami. Takie podobieństwo w naturalny sposób rodzi rywalizację. Na szczycie łańcucha pokarmowego jest jednak tylko jedno miejsce...

Atak Jastrzębia – zestaw uzupełniający to zestaw dodatkowych kart do gry Summoner Wars, zawierający czempionów i jednostki podstawowe dla Płaszczów, Elfów Dżungli, oraz dla Najemników (po 3 czempionów i 2 jednostki podstawowe w 5 sztukach dla Płaszczów, 1 czempion i 3 jednostki podstawowe w 5 sztukach dla Elfów raz 1 czempion i 1 jednostka podstawowa w 5 sztukach dla Najemników).

Elfy Dżungli dostają nową czempionkę i jednostki łucznicze, otwierające możliwości modyfikacji klasycznych elfickich strategii walki wręcz. Fani typowego archetypu Elfów Dżungli również znajdą coś dla siebie – Słonie i Goryle uczynią ich szarże jeszcze groźniejszymi. Mistrzowie Przywołań grający Płaszczami również będą zadowoleni z tego dodatku – czempion który może na turę przejmować kontrolę nad inną jednostką, Admirał mogący przyjąć na siebie rany innych jednostek czy Snajperzy o niesamowitym zasięgu 5 pól uczynią bitwy dużo ciekawszymi.  

Summoner Wars to taktyczna gra karciana, w której gracze wcielają się w role potężnych Mistrzów Przywołań z tajemniczej krainy Itharii i toczą między sobą ekscytujące bitwy. Walki rozgrywane są na planszy będącej siatką 8x6 pól, po których poruszają się przywoływane jednostki. Każdy z graczy posiada trzy mury, które pozwalają mu zarówno przywoływać swoje wojska na pole bitwy jak i blokować ruchy wojsk przeciwnika. Celem gry jest takie wykorzystanie dostępnych stworów i wydarzeń, żeby zabić Mistrza Przywołań przeciwnika.

Zastosowanie planszy do gry nie jest jedynym elementem wyróżniającym Summoner Wars spośród innych gier karcianych. Warty podkreślenia jest również fakt, że chociaż można wzmacniać talie kolejnymi dodatkami, to ta z zestawu podstawowego jest już wystarczająca do odbycia sensownej rozgrywki.  

Uwagi:

  • To nie jest samodzielna talia. Do rozgrywki wymagane są Talie Frakcji Elfów Dżungli lub Płaszczów. 

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.