Summoner Wars

Ostrze Lei – Zestaw Uzupełniający

Summoner Wars: Zestaw Uzupełniający

oceny
wasza 4,5
cena: 39,90 zł
Brak towaru

Zestaw uzupełniający z nowymi kartami do strategicznej gry karcianej Summoner Wars.

Nie wszyscy w świecie Itharii rzucają się do walki natychmiast kiedy napotkają wojska innej frakcji. Niektórzy są w stanie spotkać się bez rozpoczynania bitwy. Straż Przednia i Upadłe Królestwo? Nie ma szans. Kiedy ich drogi się skrzyżują musi polać się krew. Nawet jeśli będzie to tylko niewielka potyczka – powiedmzy kilku czempionów i niewielki oddział eskorty przeciwko nieumarłym sługom Ret-Talusa...

Ostrze Lei – zestaw uzupełniający to zestaw dodatkowych kart do gry Summoner Wars, zawierający czempionów i jednostki podstawowe dla Straży Przedniej, Upadłego Królestwa, oraz dla Najemników (po 3 czempionów i 2 jednostki podstawowe w 5 sztukach dla Straży, 1 czempion i 3 jednostki podstawowe w 5 sztukach dla Królestwa raz 1 czempion i 1 jednostka podstawowa w 5 sztukach dla Najemników).

Do Straży Przedniej dołączają dosyć agresywne jednostki – czempionka, której atak zwiększa się wraz z powiększaniem się naszego stosu magii i czempion który może zadać obrażenia wielu wrogom – oraz niesamowicie mobilne anioły i kawalerzyści. Z kolei Upadłe Królestwo dostaje jednostki które mają szansę na wskrzeszenie natychmiast po tym jak zginą, jednostkę która pozwala przejmować żołnierzy wroga, oraz czempionkę która wysysa manę przeciwnika kiedy zabije jednostkę wroga. 

Summoner Wars to taktyczna gra karciana, w której gracze wcielają się w role potężnych Mistrzów Przywołań z tajemniczej krainy Itharii i toczą między sobą ekscytujące bitwy. Walki rozgrywane są na planszy będącej siatką 8x6 pól, po których poruszają się przywoływane jednostki. Każdy z graczy posiada trzy mury, które pozwalają mu zarówno przywoływać swoje wojska na pole bitwy jak i blokować ruchy wojsk przeciwnika. Celem gry jest takie wykorzystanie dostępnych stworów i wydarzeń, żeby zabić Mistrza Przywołań przeciwnika.

Zastosowanie planszy do gry nie jest jedynym elementem wyróżniającym Summoner Wars spośród innych gier karcianych. Warty podkreślenia jest również fakt, że chociaż można wzmacniać talie kolejnymi dodatkami, to ta z zestawu podstawowego jest już wystarczająca do odbycia sensownej rozgrywki.  

Uwagi:

  • To nie jest samodzielna talia. Do rozgrywki wymagane są Talie Frakcji Straży Przedniej i/lub Upadłego Królestwa

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.