Summoner Wars

Potęga Rukara – Zestaw Uzupełniający

Summoner Wars: Zestaw Uzupełniający

oceny
wasza 4,5
cena: 39,90 zł
Brak towaru

Zestaw uzupełniający z nowymi kartami do strategicznej gry karcianej Summoner Wars.

Trzech żądnych krwi, orkijskich czempionów przemierza mroźne pustkowia poszukując godnych ich przeciwników. Trójka dumnych elfów feniksa opuściła bezpieczne terytorium rodzimego wulkanu i wyruszyła wspomóc księcia Ellena w jego kampanii. Co się stanie, kiedy drogi tych dwóch grup się przetną? I po czyjej stronie stanie tajemniczy Magos, najemnik dowodzący oddziałem włóczników z Heap?

Potęga Rukara – zestaw uzupełniający to zestaw dodatkowych kart do gry Summoner Wars, zawierający czempionów i jednostki podstawowe dla Tundrowych Orków, Elfów Feniksa, oraz dla Najemników (po 3 czempionów i 2 jednostki podstawowe w 5 sztukach dla dwóch pierwszych frakcji, oraz 1 czempion i 1 jednostka podstawowa w 5 sztukach dla Najemników).

Tundrowe Orki dostają kolejny zestaw przydatnych czempionów, wzmacniając w ten sposób już i tak silny skład. Rukar zadaje podwójne obrażenia na rzutach 5+, siła uderzeń Gruggara zależy od tego jak bardzo jest ranny, zaś Bragg sprawia, że zniszczenie Twoich murów będzie jeszcze trudniejsze. Z kolei Elfy Feniksa dostają jeżdżącą na feniksie Rahlee, której olbrzymia mobilność pozwala na konstruowanie dużo bardziej wyrafinowanych strategii, oraz dwójkę łuczników – Laleyę i Holleas, obie z solidnymi zdolnościami. Do tego dochodzą przydatne jednostki podstawowe, oraz karty neutralnych najemników.

Summoner Wars to taktyczna gra karciana, w której gracze wcielają się w role potężnych Mistrzów Przywołań z tajemniczej krainy Itharii i toczą między sobą ekscytujące bitwy. Walki rozgrywane są na planszy będącej siatką 8x6 pól, po których poruszają się przywoływane jednostki. Każdy z graczy posiada trzy mury, które pozwalają mu zarówno przywoływać swoje wojska na pole bitwy jak i blokować ruchy wojsk przeciwnika. Celem gry jest takie wykorzystanie dostępnych stworów i wydarzeń, żeby zabić Mistrza Przywołań przeciwnika.

Zastosowanie planszy do gry nie jest jedynym elementem wyróżniającym Summoner Wars spośród innych gier karcianych. Warty podkreślenia jest również fakt, że chociaż można wzmacniać talie kolejnymi dodatkami, to ta z zestawu podstawowego jest już wystarczająca do odbycia sensownej rozgrywki.  

Uwagi:

  • To nie jest samodzielna talia. Do rozgrywki wymagany jest Zestaw Podstawowy Elfy Feniksa vs Tundrowe Orki bądź Talie Frakcji Tundrowych Orków i/lub Elfów Feniksa.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.