Summoner Wars

Precyzja Seili – Zestaw Uzupełniający

Summoner Wars: Zestaw Uzupełniający

oceny
wasza 4,5
cena: 39,90 zł
Brak towaru

Zestaw uzupełniający z nowymi kartami do strategicznej gry karcianej Summoner Wars.

Pola bitew w Itharii rozbrzmiewają krzykami przerażenia. Plugastwo dokonało kolejnej ewolucji i posłało do walki zupełnie nowe typy mutacji. Hordy stworów rodem z najgorszych koszmarów kontynuują swój potępieńczy marsz, rozsiewając plagę wszędzie, gdzie napotkają żywe istoty.

Jednakże ogień bitew nie przynosi jedynie zniszczenia – w jego płomieniach hartują się nowi wojownicy, gotowi stawić czoła każdemu wrogowi... za odpowiednią opłatą oczywiście.

Precyzja Seili – zestaw uzupełniający to zestaw dodatkowych kart do gry Summoner Wars, zawierający czempionów i jednostki podstawowe dla Plugastwa oraz dla Najemników (2 czempionów, 5 mutantów i 1 jednostkę w 5 sztukach dla Plugastwa, oraz 4 czempionów i 3 jednostki w 5 sztukach dla Najemników).

Plugastwo – jedyna frakcja, która jak dotąd miała tylko jednego czempiona – dostaje teraz dwóch czempionów, każdy z wyjątkowo silnymi zdolnościami – pozwalają im one atakować dowolnego stwora na planszy, lub atakować wszystkie stwory w linii o długości określonej rzutem kostką.

Z kolei u najemników pojawia się tytułowa Seila – czempionka, posiadająca zarezerwowaną wcześniej głównie dla Elfów Feniksa zdolność precyzji, dzięki której nie musi rzucać kostką kiedy chce zadać obrażenia. Warci uwagi są też: Urick (czempion który może przesunąć zranione przez niego jednostki) oraz Rath (czempion, który może natychmiast teleportować się do rannego wroga zamiast normalnie poruszać się)

Summoner Wars to taktyczna gra karciana, w której gracze wcielają się w role potężnych Mistrzów Przywołań z tajemniczej krainy Itharii i toczą między sobą ekscytujące bitwy. Walki rozgrywane są na planszy będącej siatką 8x6 pól, po których poruszają się przywoływane jednostki. Każdy z graczy posiada trzy mury, które pozwalają mu zarówno przywoływać swoje wojska na pole bitwy jak i blokować ruchy wojsk przeciwnika. Celem gry jest takie wykorzystanie dostępnych stworów i wydarzeń, żeby zabić Mistrza Przywołań przeciwnika.

Zastosowanie planszy do gry nie jest jedynym elementem wyróżniającym Summoner Wars spośród innych gier karcianych. Warty podkreślenia jest również fakt, że chociaż można wzmacniać talie kolejnymi dodatkami, to ta z zestawu podstawowego jest już wystarczająca do odbycia sensownej rozgrywki.  

Uwagi:

  • To nie jest samodzielna talia. Do rozgrywki wymagane są Talie Frakcji Plugastwa i/lub Najemników.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.