Summoner Wars

Master Set

Summoner Wars

  • Wydawnictwo:
    Cube,
cena: 185,00 zł
Brak towaru

Summoner Wars – Master Set to zupełnie nowy oraz dużo większy zestaw startowy do gry karciano-bitewnej Summoner Wars.


W dużym pudle znajdziemy 6 zupełnie nowych, niezwykle interesujących i wysoce grywalnych frakcji, które zmienią świat Mistrzów Przywołań i dadzą graczom jeszcze więcej możliwości na wygraną oraz szereg nowych opcji taktycznych. Podążając za tradycja serii – każda z nich charakteryzuje się też zupełnie odmiennym i unikalnym stylem gry.

W zestawie znajdziemy: mocarnych Górskich Vargatów, podstępne Piaskowe Gobliny, tajemnicze Krasnoludy Głębinowe, mordercze Elfy Cienia, potężnych Władców Umysłów oraz niezwykle niebezpieczne Bagienne Orki. Master Set to także nowa jakość jeśli chodzi o wykonanie. W pudełku również – oprócz 6 talii kart, instrukcji, żetonów i kości – znajduje się także gruba, tekturowa plansza do gry, dzięki którym pojedynki staną się jeszcze bardziej ekscytujące.

Wszystkie te elementy sprawiają , że Summoner Wars – Master Set stanowi doskonały wybór dla każdego gracza, zarówno dla tych doświadczonych jak i tych, którzy dopiero chcieliby rozpocząć swoją przygodę w świecie Mistrzów Przywołań.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.