Summoner Wars

Elfy Dżungli - Druga Talia

Summoner Wars: Talia Frakcji

  • Wydawnictwo:
    Cube,
cena: 39,90 zł
Brak towaru

Talia frakcji do strategicznej gry karcianej Summoner Wars.

Wielu twierdzi, że najlepsza obroną jest atak. Mylą się. Najlepsza obroną jest błyskawiczny atak! Wystarczy, że wyprowadzimy uderzenie, które wybije wroga z rytmu i cofnie się on do defensywnej gry na naszych warunkach. Elfy Dżungli mogą być bardziej nieokrzesane od swoich płomiennych kuzynów i mniej podstępne od Elfów Cienia, wszystkie te braki nadrabiają jednak niesamowitą wręcz mobilnością swoich wojsk i niczym nie zachwianą wiarą w siłę swojej szarży.

Elfy Dżungli - Druga Talia to talia frakcji do gry Summoner Wars, zawierający gotową, w pełni złożoną talię Elfów Dżungli, pozwalającą na normalną rozgrywkę (jeżeli przeciwnik również posiada własną talię). Elfy Dżungli specjalizują się w bardzo agresywnej grze ofensywnej. W drugiej talii frakcji Elfy Dżungli będą korzystać z mocy potężnych duchów i z ich pomocą zdominują pole bitwy.

Summoner Wars to taktyczna gra karciana, w której gracze wcielają się w role potężnych Mistrzów Przywołań z tajemniczej krainy Itharii i toczą między sobą ekscytujące bitwy. Walki rozgrywane są na planszy będącej siatką 8x6 pól, po których poruszają się przywoływane jednostki. Każdy z graczy posiada trzy mury, które pozwalają mu zarówno przywoływać swoje wojska na pole bitwy jak i blokować ruchy wojsk przeciwnika. Celem gry jest takie wykorzystanie dostępnych stworów i wydarzeń, żeby zabić Mistrza Przywołań przeciwnika.

Drugą talię można też dowolnie łączyć i mieszać z pierwszą talią z tej frakcji, tworząc jeszcze ciekawsze kombinacje.

Zastosowanie planszy do gry nie jest jedynym elementem wyróżniającym Summoner Wars spośród innych gier karcianych. Warty podkreślenia jest również fakt, że chociaż można wzmacniać talie kolejnymi dodatkami, to ta z zestawu podstawowego jest już wystarczająca do odbycia sensownej rozgrywki. 

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.