Summoner Wars

Płaszcze - Druga Talia

Summoner Wars: Talia Frakcji

  • Wydawnictwo:
    Cube,
cena: 39,90 zł
Brak towaru

Talia frakcji do strategicznej gry karcianej Summoner Wars.

Honor, zasady, uczciwa walka... Na papierze może i te hasła brzmią ładnie, ale kiedy biegnie na ciebie rozwścieczony ogr nie masz czasu zastanawiać się nad regułami i prawidłowym stylem walki. Robisz co musisz zrobić, żeby przeżyć. Płaszcze wiedza, że martwym do niczego nie przyda się honor, wykorzystują więc przeróżne sztuczki, pułapki i tanie chwyty, żeby tylko osiągnąć przewagę w walce. Można się zżymać na ich brak zasad, ale nie można odmówić im skuteczności.

Płaszcze - Druga Talia to talia frakcji do gry Summoner Wars, zawierający gotową, w pełni złożoną talię Płaszczy, pozwalającą na normalną rozgrywkę (jeżeli przeciwnik również posiada własną talię). Do gry jako drugi Mistrz Przywołań Płaszczy dołącza Jexik. Jest on genialnym strategiem który wykorzysta każdą twoją słabość aby wygrać. Druga Talia jest kompletną talią Summoner Wars z własnym Mistrzem, kartą rozstawienia, Czempionami, Jednostkami Podstawowymi, Murami i kartami Wydarzeń.

Drugą talię można też dowolnie łączyć i mieszać z pierwszą talią z tej frakcji, tworząc jeszcze ciekawsze kombinacje.

Summoner Wars to taktyczna gra karciana, w której gracze wcielają się w role potężnych Mistrzów Przywołań z tajemniczej krainy Itharii i toczą między sobą ekscytujące bitwy. Walki rozgrywane są na planszy będącej siatką 8x6 pól, po których poruszają się przywoływane jednostki. Każdy z graczy posiada trzy mury, które pozwalają mu zarówno przywoływać swoje wojska na pole bitwy jak i blokować ruchy wojsk przeciwnika. Celem gry jest takie wykorzystanie dostępnych stworów i wydarzeń, żeby zabić Mistrza Przywołań przeciwnika.

Zastosowanie planszy do gry nie jest jedynym elementem wyróżniającym Summoner Wars spośród innych gier karcianych. Warty podkreślenia jest również fakt, że chociaż można wzmacniać talie kolejnymi dodatkami, to ta z zestawu podstawowego jest już wystarczająca do odbycia sensownej rozgrywki. 

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.