Summoner Wars

Dusza Talii - Zestaw Uzupełniający

Summoner Wars: Zestaw Uzupełniający

  • Wydawnictwo:
    Cube,
cena: 39,90 zł
Brak towaru

Zestaw uzupełniający z nowymi kartami do strategicznej gry karcianej Summoner Wars.

Dusza Talii – zestaw uzupełniający to zestaw dodatkowych kart do gry Summoner Wars, zawierający czempionów i jednostki podstawowe dla Elfów Cienia, Piaskowych Goblinów oraz dla Najemników (po 3 czempionów i 2 jednostki podstawowe w 5 sztukach dla dwóch pierwszych frakcji, oraz 1 czempion i 1 jednostka podstawowa w 5 sztukach dla Najemników).

Summoner Wars to taktyczna gra karciana, w której gracze wcielają się w role potężnych Mistrzów Przywołań z tajemniczej krainy Itharii i toczą między sobą ekscytujące bitwy. Walki rozgrywane są na planszy będącej siatką 8x6 pól, po których poruszają się przywoływane jednostki. Każdy z graczy posiada trzy mury, które pozwalają mu zarówno przywoływać swoje wojska na pole bitwy jak i blokować ruchy wojsk przeciwnika. Celem gry jest takie wykorzystanie dostępnych stworów i wydarzeń, żeby zabić Mistrza Przywołań przeciwnika.

Zastosowanie planszy do gry nie jest jedynym elementem wyróżniającym Summoner Wars spośród innych gier karcianych. Warty podkreślenia jest również fakt, że chociaż można wzmacniać talie kolejnymi dodatkami, to ta z zestawu podstawowego jest już wystarczająca do odbycia sensownej rozgrywki.  

Uwagi:

To nie jest samodzielna talia. Do rozgrywki wymagany jest Master Set - Summoner Wars.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.