Grajfer to projekt prowadzony przez miłośników gier planszowych i karcianych. Składają się na niego dwa przedsięwzięcia: sklep internetowy oraz sklep stacjonarny w Toruniu.

grajfer.plNasza przygoda z grami rozpoczęła się wiele lat temu, przy takich klasycznych pozycjach jak "Magia i Miecz" czy "Osadnicy z Catanu". Przez te lata zdążyliśmy poznać wiele nowych tytułów, zagrać z wieloma różnymi ludźmi. Wiemy, że gry planszowe i karciane zapewniają rewelacyjną rozrywkę, sprzyjającą spotkaniom towarzyskim, zabawie, wybuchom śmiechu lub - jak kto woli - godzinom intensywnego umysłowego wysiłku dającego wiele satysfakcji. Wiemy, że doskonale integrują rodzinę i paczkę przyjaciół. Wiemy też, że wśród planszówek każdy znajdzie coś dla siebie, na niemal każdą okazję.

Chcemy dzielić się tą wiedzą i zarażać naszą pasją innych. Dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce - zarówno w przestrzeni internetowej jak i rzeczywistej - umożliwiające wszystkim, bez względu na wiek czy zainteresowania, odkrywanie gier planszowych i ich zalet.

Nasz sklep stacjonarny mieści się na toruńskiej starówce, przy ulicy Mostowej 19. Czekają tam na Was regały pełne gier i wygodne stoliki do grania. Na miejscu można skorzystać z oferty naszej Wypożyczalni - mamy w niej obecnie ponad 100 tytułów - grając w naszym lokalu lub zabierając wypożyczoną grę do domu. Chcąc stworzyć Wam jak najbardziej komfortowe warunki do spędzania wolnego czasu przy planszy, zadbaliśmy o wygodne stoły i siedzenia, przyjemny wystrój oraz możliwość zakupu napojów i drobnych przekąsek.

Mamy nadzieję, że nasz stacjonarny sklep stanie się miejscem spotkań, otwartym i przyjaznym zarówno dla wieloletnich pasjonatów jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z planszówkami.

grajfer.plKomplementarnym przedsięwzięciem jest sklep internetowy. Chcemy, aby korzystanie z naszej oferty było dla Was jak najbardziej komfortowe, niezależnie od tego gdzie jesteście. Możliwość dokonywania zakupu przez sieć ma być udogodnieniem zarówno dla naszych klientów lokalnych, jak i tych z całej Polski. Macie z związku z tym możliwość odbioru osobistego Waszych internetowych zamówień w naszym lokalu. Dokładamy także wszelkich starań, aby wysyłane przez nas paczki docierały do Was szybko i w doskonałym stanie.

Chcemy, aby nasza strona internetowa spełniała te same cele, co sklep stacjonarny: była przede wszystkim przyjazna, czytelna i dostarczała potrzebnych informacji o grach oraz możliwości dokonania trafnego i satysfakcjonującego zakupu. Ponadto mamy nadzieję, że z czasem stanie się też miejscem spotkań, wymiany doświadczeń i opinii pomiędzy graczami.

 


Zobacz większą mapę


Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.